Direct marketing

Przygotowujemy materiały bardzo mocno wymierzone w cel, czyli dające możliwie szybką i pozwalającą się zmierzyć reakcję bardzo wyselekcjonowanego konsumenta. Szukamy indywidualizmu i jednocześnie cech wspólnych grupy docelowej, a następnie kierujemy do niego komunikat pod kreatywną postacią.

Nasi specjaliści zajmują się opracowywaniem wysokiej jakości materiałów, starannie wymierzonych w cel. Nasze działania pozwalają szybko i sprawnie zmierzyć reakcję nawet najbardziej wyselekcjonowanego konsumenta. Doskonale zdajemy sobie sprawę z indywidualizmu jednostki, a co za tym idzie staram się dobierać grupę docelową tak, by posiadała istotne cechy wspólne. Końcowo zajmujemy się kierowaniem do wybranego otoczenia starannie dobranego komunikatu pod kreatywną postacią.

rafa

Spersonalizowana komunikacja bezpośrednia do dystrybutorów.

Direct Marketing, zwany również marketingiem bezpośrednim ma na celu wprowadzenie szeregu ułatwień dla Konsumenta, który to docelowo może sam zakupić produkt, przy wykorzystaniu różnych rodzajów reklam. Dzięki temu pomija on kontakt ze sprzedawcą, a cały proces trwa znacznie szybciej. Narzędzie te pozwala stworzyć odpowiedni wizerunek marki. Wszystkie działania Direct Marketingu dążą do uzyskania bezpośredniej, natychmiastowej reakcji Odbiorcy, w tym również do zakupu.

Zajmujemy się niemal każda znaną i powszechnie stosowaną odmianą Direct Marketingu. Tworzymy, opracowujemy, dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół związany ze sprzedażą wysyłkową, telemarketingiem, marketingiem TV oraz Internetowym etc. To, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm to pełen profesjonalizm. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnych zaangażowaniem, co bezpośrednio przekłada się na efekty naszej pracy. Jako, że działamy wedle zaleceń Klienta, finalny produkt spełnia wszelkie normy i kryteria obrane początkowo.