Miniatura wpisu

Konkurs z nagrodami! Interaktywna zabawa dla uczniów, dzięki której każdy może zaprojektować swoją indywidualną zakładkę zeszytu, zgłosić w konkursie i wygrać fantastyczne nagrody!

Miniatura wpisu

Strategia marki i stworzenie kampanii wizerunkowej dla nowej serii produktów KOLO LIFE!

Miniatura wpisu

Stworzenie aplikacji na iPada dla jednej z wiodących marek na rynku farmaceutycznym. Aplikacja informująca o zastosowaniu i dawkowaniu leków.

Miniatura wpisu

KV i projekty graficzne do kampanii wiosennej dla INEA.

Miniatura wpisu

Key visual i projekty materiałów POS dla marki Livio. Komunikacja w miejscu sprzedaży, internetowa i prasowa.

Miniatura wpisu

Wprowadzenie na rynek nowej ulepszonej formuły, powstałej z połączenia dwóch dotychczas znanych jako odrębne, produktów. Strategia, KV, adaptacje.

Miniatura wpisu

Konkursy SMS dla Eurocash w sieci sklepów ABC. Kreacja, projektowanie, mechanizm promocji, kompleksowa obsługa, wysyłka nagród.

Miniatura wpisu

all4work, program lojalnościowy dla SCA Hygine – wielokanałowy, dedykowany do różnych grup klientów. Wielopoziomowa komunikacja, bieżąca obsługa. Kompleksowe stworzenie programu: koncepcja, mechanizmy, obsługa prawna, projekty graficzne, stworzenie www, SMS, zakup i wysyłka nagród, prowadzenie infolinii, inne.

Miniatura wpisu

Kampania w związku z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej w Brazylii. Stworzyliśmy komunikację, która następnie została zaadaptowana na różne nośniki (ATL, BTL, internet).