Eventy

Jesteśmy autorami i realizatorami wielu wydarzeń promocyjnych. Nasze realizacje są zawsze szyte na miarę, przygotowywane według autorskiego scenariusza, pod dany cel. Stworzyliśmy i wykreowaliśmy wiele eventów: wizerunkowych, sprzedażowych, okolicznościowych i integracyjnych.

Specjalizujemy się również w organizacji szeroko pojętych eventów. Na swoim koncie mamy wiele akcji i wydarzeń promocyjnych, które docelowo przyczyniły się do powiększenia liczby odbiorców oraz zwiększenia sprzedaży. Nasze realizacje wykonywane są z niezwykłą starannością. Jako, że w wielu przypadkach jesteśmy również autorami eventów, dokładnie opracowujemy scenariusz, trzymając się głównych założeń oraz wcześniej wyznaczonego celu. Stworzyliśmy wiele ciekawych, inspirujących, nietuzinkowych eventów, w tym również wizerunkowych, sprzedażowych, okolicznościowych oraz integracyjnych.

event123

NW/PL 15/20. Konferencja sprzedażowa na zlecenie Nestle Waters.

Dbamy o to, by każde nasze działania miały pozytywny wpływ na promocję firmy i przekładały się na realne korzyści biznesowe. Organizacja eventów oraz akcji konsumenckich jest doskonałym sposobem, by przedstawić silną pozycję marki, podnieść jej prestiż, a także zdobyć większe grono odbiorców.

Powierzone nam zadanie planujemy z najwyższą dokładnością. Dbamy o miejsce, czas, niezbędne środki, dekoracje oraz dobór uczestników. Tworzymy zarówno eventy masowe jak i dedykowane. Działamy tak, by w pełni sprostać zadaniom, powierzonym nam przez naszego Klienta, dlatego też produkt finalny zawsze zgodny jest z jego oczekiwaniami. Jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją. To, co nas wyróżni na tle innych agencji reklamowych to kreatywność i nieszablonowość. Każde przygotowane przez nas wydarzenie na długi czas pozostanie w pamięci jego uczestników.

nepal

”Nepal bliżej Poznania” – wernisaż i galeria na rzecz dzieci z Nepalu, przy współpracy z Allegro.pl, Stary Browar, HP, International Paper, Dilmah, MKCafe, Vinninova.

nestle sopot

”Sharks never sleep” konferencja, team building, coroczne spotkanie dla pracowników Nestle Foodservice.

sadolin

”Sadolin ożywia drewno” – akcja charytatywna na rzecz ratowania schroniska Samotnia w Karpaczu.