Outdoor

Filmy reklamowe, kampanie outdoorowe – koncepcja, kreacja, realizacja, zakup mediów – all in one; profesjonalne sesje fotograficzne, w oparciu o własny pomysł i aranżacje. Działamy kompleksowo i niemal w każdej dziedzinie, odpowiednio dobierając narzędzia.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą ATL jest to specjalna strategia działań marketingowych, prowadzona w tzn. mediach tradycyjnych: telewizji, radiu, prasie, a także na plakatach i różnego rodzaju reklamie. Można śmiało stwierdzić, iż działa ona drogą standardową i ma na celu pozyskanie jak najszerszej grupy docelowej. Chociaż komunikacja ta nie jest skierowana do konkretnego odbiorcy, odpowiedni dobór narzędzi marketingowych, pozwala znacząco wpłynąć na postrzeganie produktu bądź usługi wśród dużej publiczności.
Nasi specjaliści zajmują się nie tylko wyborem samej koncepcji, ale również kreacją reklamy, jej realizacją, a także wszelkimi formalnościami, w tym zakupem mediów. Działamy kompleksowo i niemal w każdej dziedzinie. Na Państwa życzenie przeprowadzimy również profesjonalne sesje fotograficzne, w oparciu zarówno o wskazówki Klienta jak i własny pomysł i aranżację.

 

Idealna prognoza pogody dla Twojego wnętrza. Stwórz z nami swój klimat. Kampania dla DAIKIN.

ATL wykorzystuje mass-media, które dzięki zastosowaniu odpowiednich narzędzi mogą przyczynić się do polepszenia prosperowania niemal każdej marki.