Promocje sprzedaży

Tworzymy i obsługujemy promocje B2C oraz B2B. Wymyślamy koncepcję kreatywną, dobieramy kanały komunikacyjne, projektujemy komunikaty, produkujemy materiały, komunikujemy się na bieżąco z uczestnikami, zapewniamy zakup i dystrybucję nagród oraz pełną obsługę prawną i księgową.

Już dziś zapoznaj się z naszym szerokim wachlarzem narzędzi z zakresu promocji sprzedaży. Promocja sprzedaży, zwana również promocją uzupełniająca to niezbędny element działań marketingowych każdej firmy. Swoim zasięgiem obejmuje ona szereg różnych bodźców, które docelowo mają zachęcić jednostkę do zakupu towaru bądź usługi.

banerwwwpomocje

Konkursy SMS dla Nestle oraz Eurocash. Kreacja, projektowanie, mechanizm promocji, kompleksowa obsługa, wysyłka nagród.

Nasi specjaliści zajmują się tworzeniem atrakcyjnych dla Odbiorców kampanii promocyjnych, których głównym elementem jest promocja uzupełniająca. Prowadzone przez nas działania, mają na celu przekazanie grupie docelowej wszelkich walorów produktu bądź usługi, tak by dać im odczucie, że prezentowana rzecz jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Narzędzie te sprawdzi się zarówno w trakcie zbliżających się świąt okolicznościowych, jak i ważnych dla danej firmy dni.

Zajmujemy się zarówno tworzeniem kampanii promocyjnych skierowanych do Konsumentów jak i tworzeniem wysokiej jakości kampanii, których docelowymi Odbiorcami są Pośrednicy Handlowi oraz wszelkiego rodzaju Personel. Te skuteczne uzupełnienie reklamy, niewątpliwie sprawdzi się w każdej firmie, która pragnie wypromować nowy produkt bądź usługę, utrzymać dużą liczbę stałych Klientów bądź utrzymać wzrost poziomu sprzedaży.

Tworzymy oraz obsługujemy promocje B2C oraz B2B. działamy kompleksowo, a przede wszystkim kreatywnie. Odpowiednio dobieramy kanały komunikacyjne, projektujemy komunikaty, produkujemy materiały, a także zapewniamy zakup oraz dystrybucję nagród i pełną obsługę prawną i księgową.