Koncepcje kreatywne

Tworzymy skuteczne idee, sprzedające produkty i konsekwentnie budujące marki. Dobry koncept kreatywny, w sposób zrozumiały, czysty, jasno komunikujący korzyści to podstawa. Opracowujemy i projektujemy koncepcje skutecznie trafiające w potrzeby odbiorców. Zawsze bardzo szczegółowo analizujemy zarówno strategię marki, jak i potrzeby konsumenta. Punktami wyjścia są ciekawość i dociekliwość, otwartość, wnikliwość i dobra informacja.

Kreatywność to nasze drugie imię! Dbamy o to, by każdy wykonywany przez nas projekt, cechował się nietuzinkowością, nieszablonowością oraz oryginalnym designem. Wiemy jak ważne jest dla Klienta budowanie silnej i stabilnej marki, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by trafiać w potrzeby naszych Odbiorców. Skupiamy się tylko i wyłącznie na celach biznesowych, unikamy gotowych rozwiązań, a wszystkie projekty wykonujemy od podstaw.

Stwórz swój klimat z DAIKIN. Wizerunkowa kampania letnia produktów DAIKIN.

Nie zapominajmy, że to właśnie spójny wizerunek wpływa na to, jak postrzegają nas inni. Odpowiednio wykonany projekt nie tylko przyciągnie potencjalnych Klientów, ale również Inwestorów, dzięki czemu znacząco zwiększymy obroty naszej firmy. Koncepcje kreatywne to doskonały sposób, by wyróżnić się na tle konkurencji i zdobyć zaufanie szerszego grona Odbiorców.

Jesteśmy specjalistami od efektywnych rozwiązań – naszą domeną są kompleksowe, ciekawe i niewątpliwie ponadczasowe kampanie, które prowadzą do wzrostu sprzedaży. Nowe idee i koncepcje to klucz do wypromowania każdej marki. Dbamy o to, by nasze projekty wyróżniały się na tle innych. Wszystkie pomysły i idee wykonywane są z uwzględnieniem planów oraz propozycji naszych Klientów. Dzięki temu, produkt finalny jest w pełni dopasowany do potrzeb Odbiorcy.

Jeżeli szukasz czegoś wyjątkowego, a zarazem niepowtarzalnego, koncepcje kreatywne wydają się jedynym, słusznym rozwiązaniem. Gwarantujemy, iż jest to odpowiednie narzędzie dla każdej firmy, niezależnie od profilu działalności.

wwwleitz

Kampania odświeżająca wizerunek produktów pod marką LEITZ, pt.: ”Discover the LEITZ Stars of Europe”.  Zasięg: Europa. Stworzenie konceptu kreatywnego, adaptacja koncepcji na różne kraje europejskie, zaprojektowanie materiałów wizerunkowych i mechanizmów promocji, a także produkcja i logistyka materiałów. Dodatkowo działania internetowe, stworzenie gry, strony www odpowiedzialnej za loterię promocyjną dla Polski, Czech, Słowacji i Węgier. Obsługa kompleksowa.