Marketing zintegrowany

Identyfikacja i planowanie, w zależności od punktów styczności komunikatów z grupą docelową, a następnie komunikat, historia z wykorzystaniem multinarzędzi tak, że zostaną na pewno zauważone i jednocześnie przekonają adresata – tak działają nasze akcje. Staramy się zawsze być o krok przed odbiorcą, aby komunikat był dokładnie tam, gdzie będzie on oczekiwany. Bawimy się możliwościami. Korzystamy zarówno z innowacyjnych, jak i z dostępnych, sprawdzonych sposobów. Dbamy o to, aby komunikat był dokładnie tam, gdzie będzie on oczekiwany. Wyprzedzamy trendy.

Poznaj magię marketingu zintegrowanego. To tutaj właśnie występuje zjawisko przenikania się światów on- i offline. Cenisz sobie kreatywność? Pragniesz stworzyć oryginalną strategię, opartą na najlepszej jakości narzędziach? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś. Niemal każdy z nas zdaje sobie sprawę, że dobrze zorganizowana kampania reklamowa ma na celu wywołać zamierzony efekt. Na uwagę zasługują tu przede wszystkim duży wybór środków przekazu oraz odpowiednie zestawienie ich ze sobą, tak by magia świata zewnętrznego płynnie łączyła się ze światem wirtualnym.

banerwww44

Kampania ”Spokój dziecka, uśmiech mamy”. Stworzenie wielokanałowej kampanii (sklepy dziecięce, internet, CD, materiały drukowane, POSM, personalizowane nagrody). Kreacja, strategia komunikacji, mechanizm, kompleksowa obsługa kampanii.

Internet stanowi idealne miejsce do promocji danego produktu bądź usługi. Istnieje szereg znanych i chętnie odwiedzanych kanałów społecznościowych, które pozwalają dotrzeć do bardzo szerokiej grupy odbiorców. Połączenie marketingu w sieci z tym w realnym świecie stanowi klucz do sukcesu każdej kampanii reklamowej. Nasi specjaliści pomogą Państwu zdobyć znacznie szerszą społeczność, pozyskają nowe kanały komunikacyjne, a także stworzą oryginalną, a zarazem niepowtarzalną kampanię danej marki.

Jeżeli chcesz być zawsze o krok od konkurencji, postaw na więcej niż jeden środek przekazu. Łącząc różne kanały komunikacyjne wirtualnego i realnego świata, znacząco poszerzamy grono odbiorców. Marketing opiera się przede wszystkim na prowadzeniu stałego dialogu pomiędzy potencjalnymi Klientami, a marketing zintegrowany jest tutaj najlepszym dostępnym narzędziem. Zaintryguj, zainteresuj, nie bój się nowych wyzwań.