Programy lojalnościowe

Programy lojalnościowe skutecznie i świadomie budują relacje z Klientami, opowiadają historię marki Klienta, zwiększają sprzedaż krótko i długoterminową. Są niezastąpionym narzędziem motywacyjnym. Zajmujemy się kompleksowo ich obsługą. Nasze programy są wielopoziomowe.Tworzymy mechanizmy, systemy premiowania, język i strategię komunikacji. Wysyłamy i rozliczamy nagrody.

Programy lojalnościowe to wysokiej jakości działania marketingowe, których celem jest budowanie stałych relacji z wybranymi przez firmę Klientami. To praktyczne narzędzie nie tylko pozwoli zgromadzić najatrakcyjniejszą dla Państwa grupę Odbiorców, ale również podtrzymać z nimi pozytywne relacje.
Wiele firm świadczących usługi z zakresu marketingu, nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważna jest właściwie dobrana stratega programu lojalnościowego. Nieumiejętne użycie tego narzędzia może mieć znaczący wpływ na przyszłe funkcjonowanie marki. Odpowiednie kroki, poczynione przez wykwalifikowanych specjalistów, pozwolą znacząco zwiększyć sprzedaż danego produktu bądź usługi, zminimalizować koszty, a także rozszerzyć promocję oraz reklamę.

www2all4

Badania dowodzą, że programy lojalnościowe to efektywne narzędzie marketingowe, które ma realny wpływ na docelową sprzedaż produktu bądź usługi. Ludzie coraz częściej wybierają markę, z której historią się na swój sposób integrują.

Nasi doświadczeni specjaliści z zakresu programów lojalnościowych nie tylko tworzą odpowiednie mechanizmy i systemy premiowania, ale również zajmują się językiem oraz samą strategią komunikacji. Myślimy wielopoziomowo, działając niezwykle kompleksowo. Dzięki odpowiednim działaniom znacząco polepszysz relację z wybraną grupą docelową, a tym samym powiększysz swoją sprzedaż. Programy lojalnościowe to klucz do sukcesu każdej firmy, niezależnie od jej wielkości czy gałęzi, w której działa.

all4work

all4work – program lojalnościowy. Stworzenie i obsługa wielopoziomowego programu lojalnościowego. Stworzenie strategii komunikacji, mechanizmów, systemów premiowania poszczególnych grup odbiorców, obsługa programu (w tym prawno-księgowa), bieżąca komunikacja z uczestnikami programu, realizacja nagród, produkcja. Zasięg: Polska, Czechy, Słowacja.

 

 

wwwlisner

Programy motywacyjne dedykowane klientom Lisner, mające na celu okresowe osiągnięcie pożądanych wartości sprzedaży, jednocześnie budując markę Lisner, w oparciu o jej wartości.